Kubilo nauda kūnui

  • Širdies ir kraujagyslių sveikata – Kūno panardinimas į vandenį iki kaklo paprastai padidina širdies ritmą. Taip yra todėl, kad vanduo daro didesnį spaudimą jūsų kūnui, o tai padidina širdies tūrį. Kitaip tariant, kai mirkstate vandenyje, jūsų širdis dirba sunkiau ir tai padeda jai išlikti sveikai.
  • Miegas – Kai įtemptas kūnas atsiduria karšto vandens kubile, karštis pakelia jūsų kūno temperatūrą ir atpalaiduoja raumenis. Šiluma didina nupvargį, atsalaiduoja ir padeda jums geriau miegoti.
  • Malšina skausmus – karštas vanduo paprastai padeda atpalaiduoti jūsų kūną, o tai palengvina skausmus, susijusius su atletiniais sužalojimais, tokiais kaip raumenų traukimas ar net artritas.
  • Svorio metimas -atliktas nedidelis tyrimas parodė, kad žmonės, kurie 30 minučių naudojosi SPA vonia, šešias dienas per savaitę neteko keturių kilogramų per mėnesį, nepadarę nė vieno dietos ar mankštos pokyčio.
  • Jokio streso – sėdėdami šiltame vandenyje ir pajutę malonumą, galite smarkiai sumažinti stresą. Streso sumažinimas gali teigiamai pagerinti jūsų psichinę ir fizinę sveikatą ir paskatinti bendros savijautos jausmą.
  • Jokio nerimo – nerimas yra sunki problema, kurią turi išspręsti daugybė žmonių. Viena iš priemonių yra vandens kubilas. Dėl atsipalaidavimo, palengvėjusio streso ir karščio, SPA vonios gali padėti jausti mažiau nerimo. Žinoma, norint atsikratyti viso to, prireiks ne tik SPA vonios, bet ir viskas kas padeda kartu sudėjus!

Atpalaiduoja kūną

Sumažina stresą po darbų

Padidina širdies ritmą

Pagerina emocinę būseną

Atidaro viršutinius kvėpavimo takus

Mažina galvos skausmus

Atpalaiduoja įsitempusius raumenis

Puiki pramoga su šeima ir draugais