DUK

1. Ofuro vonia

OFURO vonia ovalios formos stiklo pluošto vonia yra puikus pasirinkimas dviem žmonėms. Daugiau intymumo ir privataus poilsio porai.Dėl savo dydžio ir sėdimos vietos formos (jūs negalite nei padėti kojų po sėdynėmis), vandens tūris yra mažesnis nei standartiniame apvaliame kubile. Taigi vandens pašildymas užima mažiau laiko, o tai yra papildoma nauda jums.

Ofuro vonia yra gražus rankų darbo kubilas, natūraliai suteikiantis elegancijos lyg prabangi interjero detalė jūsų namams ar sodybai.

Kubilų ekspertai rekomenduoja:

 1. Mažiau vandens nei kituose kubiluose
 2. Vanduo įšyla greičiau nei kituose kubiluose
 3. Tinkamas 2 asmenims

Ofuro vonios išmatavimai:

Ofuro vonia Išorės matmenys Vidaus matmenys
Ilgis 190 cm 170 cm)/td>
Plotis 120 cm 100 cm
Aukštis 103 cm 94 cm
Svoris 200 kg

Pastaba: pilnas svoris priklauso nuo pasirinktos konfigūracijos (džekuzi sistemos ir pan.)

2. Kubilas su išorine krosnele – Prime

PRIME kubilas yra apvalios formos stiklo pluošto kubilas. Tai puikus pasirinkimas šeimai ar draugų grupei. PRIME kubilas turi išorinį šildytuvą (arba krosnelę), kuri, palyginti su „Elite“ kubilu, neužima vietos viduje kubilo, todėl telpa daugiau žmonių. PRIME stiklo pluošto kubilo forma turi uždaras sėdimas vietas, taigi vandens talpa yra mažesnė nei natūralaus medinio vandens kubilo.

PRIME kubilas yra gražus rankų darbo kubilas, kuris natūraliai suteikia jaukumo, atsipalaidavimo ir ekstravagantiškos interjero detalės jūsų namams ar sodybai.

Kubilų ekspertai rekomenduoja:

 1. Daugiau vandens nei kituose kubiluose
 2. Vanduo įšyla lėčiau nei kituose kubiluose, tačiau vis tiek pakankamai greitai, jei pasirenkate galingesnį šildytuvą
 3. Tinka didesnei žmonių grupei ir šeimoms

Prime kubilo išmatavimai – 2 skirtingų dydžių pasirinkimai:

Standartinis Prime kubilas Išorės matmenys Vidaus matmenys
Diametras 200 cm 180 cm
Aukštis 103 cm 94 cm
Svoris apie 230 kg

 

Didesnis Prime kubilas Išorės matmenys Vidaus matmenys
Diametras 220 cm 200 cm
Aukštis 103 cm 94 cm
Svoris apie 250 kg

Pastaba: pilnas svoris priklauso nuo pasirinktos konfigūracijos

3. Elite kubilas su integruota krosnele

Elite kubilas pvalios formos stiklo pluošto kubilas yra puikus sprendimas šeimai ir mažesnei draugų grupei.
Elite kubilas turi integruotą šildytuvą (arba krosnelę), kuri eliminuoja dalį sėdimos vietos kubilo viduje. Tačiau toks vandens šildytuvas nereikalauja papildomos vietos lauke (puikiai tinka mažame kieme ar terasoje).
Atsižvelgiant į „Elite“ kubilo dydį, jis yra puikus pasirinkimas nuo 4 iki 7 žmonių.
Dėl „Elite“ kubilo formos vandens talpa yra daug mažesnė nei to paties diametro PRIME kubile. Tai leidžia šildyti vandenį daug greičiau nei pasirinkus PRIME kubilą.

Elite kubilas yra gražus rankų darbo kubilas, kuris natūraliai suteikia jaukumo, atsipalaidavimo ir elegantiškos interjero detalės jūsų namams ar sodybai.

Kubilų ekspertai rekomenduoja:

 1. Šiek tiek mažiau vandens nei Prime kubile
 2. Vanduo įšyla labai greitai
 3. Tinka mažesnei žmonių grupei ir šeimoms
 4. Dūmtraukio apsauga yra būtina saugai nuo nudegimų
Standartinis Elite kubilas Išorės matmenys Vidaus matmenys
Diametras 200 cm 180 cm
Aukštis 94 cm 85 cm
Svoris apie 250 kg

 

Didesnis Elite kubilas Išorės matmenys Vidaus matmenys
Diametras 220 cm 200 cm
Aukštis 94 cm 85 cm
Svoris apie 270 kg

Pastaba: pilnas svoris priklauso nuo pasirinktos konfigūracijos

Iš esmės, rinkai siūlome 2 pagrindinius šildytuvų tipus: apvalūs išoriniai ir integruoti šildytuvai (krosnelės). Taip pat yra dar vienas tipas – vidinis šildytuvas, tačiau kai buvo išrastas integruotas šildytuvas, šis vidinis šildytuvas praranda savo populiarumą dėl jo nepatogumo.

Visi standartiniai šildytuvai gaminami iš ANSI 430 tipo nerūdijančio plieno metalo. Kiti tipai, kurie yra atsparesni korozijai ir atsparūs chloridams, gaminami iš ANSI 304 arba ANSI 316.

1.Apvalus išorinis šildytuvas

Šio tipo šildytuvai yra dviejų pagrindinių dydžių.

Apvali krosnelė Standartinė Didesnė
Ilgis 60 cm 60 cm
Diametras 50 cm 60 cm)
Aukštis (įskaitant kojeles) 60 cm 70 cm

Standartinis apvalių šildytuvų dydis yra įtrauktas į bet kurį standartinį išorinio šildytuvo kubilo komplektą. Kubilo, kurio skersmuo yra 2 metrai, rekomenduojame standartinį dydį, kurio pilnai pakanka ir leidžia sušildyti vandenį iki pageidaujamos temperatūros per 1,5 – 3 valandas, atsižvelgiant į kūrenamas medžiagas (pvz. sausas beržas yra daug geresnis nei šlapia pušis).

Didesnis apvalus išorinis šildytuvas yra maždaug 10 cm didesnio skersmens nei standartinis šildytuvas. Šio tipo šildytuvai labiau rekomenduojami, jei pasirinksite didesnį 2,2 metro skersmens kubilą. Kadangi didesnio diametro kubilo vandens talpa yra daug didesnė, todėl šildytuvas turėtų būti šiek tiek galingesnis. Didesnio tipo šildytuvas sušildo vandenį per 2,5 – 4 valandos. Tačiau klientai taip pat linkę pasirinkti standartinį šildytuvą, kuris veikia gana gerai ir yra šiek tiek pigesnis.

Kubilų ekspertų rekomendacijos:
Apvalus šildytuvo tipas yra labai patogus. Jį galima lengvai pritvirtinti arba išimti ir įstatyti kažkur pastogės viduje. Tai puikus pasirinkimas, jei bijote metalo vagių.

2.Integrated heater

Integruotas šildytuvas siūlomas tik vieno dydžio:

Integruota krosnelė Standartinė
Ilgis
Plotis
Aukštis

Integruotas šildytuvas atima vietos iš kubilo vidaus. Taigi vandens tūris yra mažesnis, jei lygintume su lauke stovinčiu šildytuvu. Tokio tipo šildytuvai sušildo vandenį standartiniame kubile per 1,5 iki 2 valandos, priklausomai nuo kūrenamosios medžiagos. Didesnio 2,2 metro skersmens kubilas įšyla šiek tiek ilgiau – nuo 2 iki 4 valandas.

Kubilų ekspertų rekomendacijos:

Kadangi kubilo viduje yra įmontuotas šildytuvas, šio tipo šildytuvas yra rekomenduojamas tose vietose, kur vartotojai neturi papildomos vietos šildytuvui laikyti. Taip pat patogiau, jei jums nepatinka, kad šildytuvas judėtų, ypač tai gali būti sunkiau žmonėms, turintiems nugaros traumas. Be to, šiek tiek saugiau laikyti šį kubilą be priežiūros, nes šio šildytuvo nepavyks pavogti taip lengvai.

Nerūdijančio plieno metalo pagamintų ANSI 430, 304 ir 316 tipų palyginimai

Standartiniame kubilo komplekte yra šildytuvas (apvali išorinė arba integruota krosnelė), pagamintas iš nerūdijančio plieno ANSI 430. Šio tipo šildytuvai yra pigesni nei kiti (ANSI 304 arba 316). Jei jūsų kubilas bus laikomas didelės drėgmės aplinkoje, mes primygtinai rekomenduojame pasirinkti bent šildytuvą, pagamintą iš nerūdijančio plieno ANSI 304. Nerekomenduojame naudoti chloro su ANSI 430 tipo šildytuvais.

Kodėl 304 yra geresnis nei 430 tipo metalas?

Pažymėtina, kad 304 sudėtyje yra nuo 8 iki 10,5% nikelio, o 430 tipo metale yra 0%. Nikelio įtraukimas į 304 daro metalą atsparesnį korozijai nei 430, tačiau tai yra brangus elementas, kuris yra viena iš pagrindinių šių dviejų kainų skirtumų priežasčių. Bet kuris iš ANSI 304 pagamintų šildytuvų, palyginti su ANSI 430, yra mažiau jautrus chlorido tirpalų paveiktai korozijai. Todėl metalas pagamintas iš ANSI 304 yra daug tvaresnis nei ANSI 430.

Kodėl 316 yra geresnis nei 304 tipo metalas?

Jei norite garantuoti ir išvengti bet kokios korozijos, siūlome pasirinkti šildytuvą, pagamintą iš nerūdijančio plieno ANSI 316 metalo.

ANSI 316 sudėtyje yra mažiausiai 2,0% molibdeno, todėl jis yra daug atsparesnis korozijai nei 304. ANSI 304 šildytuvas yra labiau jautrus korozijai dėl chlorido tirpalų, todėl, jei planuojate savo kubile naudoti daug chlorido, primygtinai rekomenduojame pikti šildytuvą pagamintą iš ANSI 316.

Kubilų ekspertų rekomendacijos

Apskritai, nerūdijantis plienas, kaip metalų grupė, yra labai atsparus korozijai, tačiau pridedant nikelio į 304, o papildomai ir molibdeno į 316 – tai padidina metalo atsparumą naudojant atšiaurioms sąlygoms. ANSI 316 dažnai vadinamas jūrinio laipsnio tipas 316 yra tinkamas naudoti agresyvesnėje, nei lauko, aplinkoje.

Esmė ta, kad standartinis ANSI 430 tinka paprastam naudojimui. Vis dėl to, 316 tipo nerūdijantis plienas kainuoja daugiau, bet ilgalaikėje perspektyvoje  gali sutaupyti nemažai lėšų ateityje – ypač jei jūsų gaminys bus naudojamas lauke ir su cheminėmis medžiagomis vandenyje.

1. Oro burbulų sistema

Tai maži oro pūtikliai, kurie atpalaiduos ir nuramins jūsų raumenis, taip pat palaikys, kad vanduo suktųsi ir judėtų aplink jūsų kūną. Taip pat galite valdyti oro srautą, intensyviai tiek, kiek norite. Ši masažo sistema yra sumontuota suoleliuose, sėdynėse ar bet kurioje kitoje vandens kubilo vietoje.

Standartinę oro masažo sistemą sudaro:

 1. 12 oro pūtimo purkštukų;
 2. Oro pompa 700 W;
 3. Valdymo mygtukas;
 4. Jungiamosios žarnos.
 5. Jei norite daugiau oro pūtimo purkštukų, susisiekite su mumis.

2. Hidro masažo, vandens sistema

Hidro-masažas (intensyvus vandens masažas) veikia siurbiant vandenį iš kubilo ir stumiant jį atgal aukštu slėgiu per purkštukus atgal į kubilą (siurblys gali perpumpuoti iki 1,5 m3 vandens per minutę). Purkštukai pasiskirsto sienose ir sukuria galingą judančio vandens srautą, užtikrindami gilų jūsų kūno masažą. Mūsų novatoriški purkštukai yra skirti konkrečioms raumenų grupėms. Pagerinkite savo malonumą iki aukštčiausio masažo lygio.

Standartinę hidro masažo sistemą sudaro:

 1. 6 purkštukai („Elite“ kubile) ir 8 purkštukai („Prime“ kubile);
 2. Oro pompa 1100 W;
 3. Valdymo mygtukas;
 4. Jungiamosios žarnos.
 5. NAUJAS !!! Purkštukai turi integruotus LED žibintus. (Pavyzdžiui – 6 purkštukai, 6 LED žibintai). Tik pagal specialų prašymą.
 6. Jei norite daugiau vandens purkštukų, susisiekite su mumis.

3. LED šviesos kubile

Įdomus būdas pakelti nuotaiką ir mėgautis atpalaiduojančiu fonu pridedant povandeninius LED žibintus į jūsų vandens kubilą! Mūsų LED žibintai yra specialiai sukurti mūsų kubilams, kad galėtumėte pasiekti maksimalų apšvietimo efektą. Galime sumontuoti tiek LED lempučių, kiek norite.

4. Nenoninė LED šviesa kubile

NAUJIENA !!! Siaura 6 mm neoninių lempučių LED juosta aplink kubilą sukuria jaukią aplinką jūsų kieme. Neoninės LED šviesos padės jums ir jūsų svečiams tamsoje rasti kelią link kubilo arba tiesiog spalvingai papildyti kiemą įvairiomis spalvomis.

1. Stiklo pluošto indėklai yra trejų pagrindinių spalvų:

  1. Pilka – RAL 7015
  2. Mėlyna / žydra – RAL 5012
  3. Balta – RAL 9816

Jei jums labiau patinka kitos spalvos, susisiekite su mumis.

2. Išorinis kubilo korpusas padengtas 1,5-2 cm storio lentomis iš pasirinktos medienos:

  1. Pušis
  2. Eglė
  3. Ąžuolas
  4. Kedras
  5. Termo-deginta mediena
  6. Medienos imitacijos plastikas

Jei jums labiau patinka kita mediena, susisiekite su mumis.

Ritualas?

Vonios akronimas gimė Japonijoje ir yra žinomas kaip ofuro (お 風 呂). „O“ prieš „furo“ turi garbės jausmą ir pagarbos ženklą, jis pasakoja apie maudymosi ritualo svarbą. Nes taip, „ofuro“ yra ritualas, tradicija, prisidedanti prie priklausymo kultūriškai vieningai žmonių grupei (šeimai ar draugams) jausmo.

Kultūriniai skirtumai

Vakaruose vonia (arba dažnai tik dušas) yra tiesiog asmeninės higienos rutina, kuri atliekama greitai; Japonijoje tam reikia laiko, ir jie džiaugiasi patirtimi. Kubilas – tai vienas iš gyvenimo malonumų.

Pagrindinis šio ritualo elementas – po vandens – akivaizdžiai yra kubilas. Pasirodo, kad ji šiek tiek skiriasi nuo vakarietiškos. Jis dažnai būna mažesnis, bet gilesnis. Anksčiau jis buvo gaminamas iš medžio, tačiau šiandien dažniausiai tai yra nerūdijančio plieno, plastiko ar stiklo pluošto vandens vonios – kubilai.

Maudymasis karštame vandens kubile

Prieš įeidami į vonią, pirmiausia turite nusiprausti.

Kadangi prieš lipant į kubilą jūs nusipriausiate pats, vanduo išlieka švarus ilgiau ir vanduo nesikeičia tuo metu, kai jį naudoja visi namų ūkio nariai. Taigi jums nereikia chloro, kuris nėra geras dalykas jūsų odai.

Viskas!

Koks turi būti vanduo?

Ofuro ar bet kurio kito kubilo vanduo turėtų būti maždaug 38–40 laipsnių. Ši aukšta temperatūra padeda kūnui atsipalaiduoti ir sušilti, todėl žmonės paprastai maudosi prieš miegą, nes manoma, kad tai padeda užmigti ir pašalina stresą iš kūno.